top of page
Foto van schrijverDavid Gribnau

Ondanks hittegolf: Aankomst en aanvang lossing van 25.000 ton wegenzout t.b.v. de winter!

A.s. maandag 24 juni om 7.00 uur a.s. zal gestart worden met het lossen van wegenzout. Ruim 1651 ton wegenzout aan boord van de MS Curata wordt dan aan de Haatlandhaven 19 te Kampen gelost. Deze aanvoer is onderdeel van de centrale aanvulling van de Nederlandse zoutvoorraad ter voorbereiding op de winter van 2019-2020.



Het steenzout K2 is afkomstig uit Heilbronn en zal per lichter worden aangeleverd (Duitsland). De koper is Rijkswaterstaat en het betreft de levering van in totaal 25.000 ton wegenzout in Kampen. De aanvoer is onderdeel van de centrale aanvulling van de Nederlandse zoutvoorraad ter voorbereiding op de winter van 2019-2020. RWS heeft recent in totaal 80.000 ton wegenzout aanbesteed waarvan 25.000 ton in Kampen door Eurosalt uitgeleverd zal worden.

Datum: 24 juni 2019 Tijdstip: 07.00 uur Locatie: Recycling Kampen, kade Haatlandhaven 19, te Kampen


Voor nadere informatie kunt u terecht bij Sven Heddes, telefoon +31 6 53977895 of stuur een e-mail naar s.heddes@eurosalt.nl.


 

In de media



 

8 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page