Automobilist maakt maar een keer in 7,5 jaar gebruik van pechhulp

Uit onderzoek onder 2.500 respondenten blijkt dat 80% van de automobilisten veel geld per jaar uitgeeft aan een pechhulp-abonnement of pechhulp-lidmaatschap, terwijl men gemiddeld maar eens in de 7,5 jaar een beroep doet op hulp bij pech. Veelal zijn de automobilisten opvallend genoeg niet op de hoogte van de jaarlijkse abonnementskosten.

Ruim 40% van de automobilisten zien pechhulp-abonnementen als een noodzakelijk kwaad. Dit is de reden waarom Ditzo afstapt van de abonnementstructuur en een logisch, goed en goedkoop alternatief introduceert: Prepaid Pechhulp. Prepaid Pechhulp is interessant voor ongeveer twee miljoen autobezitters die zich er van bewust zijn dat ze maar zelden pech hebben.

Peter Hoitinga, Commercieel Directeur bij Ditzo: “Al enige tijd kijken wij met belangstelling naar de wereld van pechhulpdiensten. Geïnspireerd door gesprekken met onze klanten hierover zijn we op het idee gekomen om een nieuw en logisch alternatief te bieden voor een dienst die in onze ogen heel onlogisch is. Vergelijk het met de telecomsector. Bel je veel of zelden? Daarop maak je als consument een keuze voor prepaid of een abonnement. En zo kun je voortaan ook kiezen bij pechhulp. Heb je veel pech of een auto ouder dan 10 jaar, dan is een abonnement of lidmaatschap op een pechhulpdienst interessant. Heb je weinig pech, dan is onze prepaid oplossing de beste keuze. Aan consumenten de vraag om eens goed na te denken hoe vaak ze nu echt een beroep doen op hulp bij autopech. Uit ons onderzoek, uitgevoerd door onderzoeksbureau MeMo², blijkt dat de meerderheid van de Nederlandse autobezitters die in het bezit zijn van een pechhulp abonnement niet weten wat zij betalen voor een pechhulpdienst. Bovendien doen zij er zelden een beroep op. Dan is een abonnement op een pechhulpdienst in mijn ogen een dure aangelegenheid.”

Onder meer aandacht op: BNR Nieuwsradio, EZPress, AssurantieMagazine, VBNet etc etc

delen:

Share Share Share

Aangesloten bij / partner van

© 2012 Singel 109 | 1402 NS Bussum | tel: (035) 533 72 26 | fax: (084) 226 17 53 | david@gribnau.com | www.gribnau.com